+38 (050) 522-72-87
+38 (06262) 2-51-36
25330313@ukr.net
+38 (050) 522-72-87   +38 (06262) 2-51-36          25330313@ukr.net

Дезінсекція

опис послуг які ми надаємо

Дезінсекція (від лат. insectum - комаха і des- франц, негативна приставка) означає знищення комах. Однак коли було встановлено, що в перенесенні збудників інфекційних хвороба беруть участь представники не тільки класу комах, але і кліщі, які состаатяют самостійний тип членистоногих класу хеліцерових, термін дезінсекція стали застосовувати в розширеному сенсі, як захід, напраатенное на звільнення людей, приміщень, ділянок природи від членистоногих. В останні роки принципово змінилися підходи до боротьби з шкідливими членистоногими: кінцевою метою заходів все частіше стає не повне знищення даного виду (що в природних умовах прктіческі неможливо досягти) на даній території, а доведення чисельності популяції до безпечного рівня в санітарно-епідеміологічному відношенні.

Членистоногі є найбільш численним типом безхребетних. Серед них зустрічаються як шкідливі, так і корисні види. До шкідливих відносяться види, що приносять шкоди сільському і лісовому господарствам, що псують продукти, меблі, дерев'яні частини будівель, переносники збудників інфекційних хвороб тварин і чоло
століття.

Різноманіття умов, в яких здійснюється шкідливу дію членистоногих, пов'язане з екологічними і біологічними особливостями, вимагає диференційованого підходу до проведення заходів по боротьбі з ними. Це призводить до висновку про необхідність розрізняти дезінсекцію медичну, ветеринарну, сільськогосподарську та т. Д.
Практичне застосування різних методів і засобів боротьби з членистоногими показало повну залежність їх ефективності від біологічних, екологічних та інших особливостей існування і розвитку окремих видів членистоногих (ландшафтно-кліматичних, фенологічних і т. Д.). Все це тісно зв'язало практику дезінсекції з вченням про будову, життя і екології членистоногих, яке називається ентомологією. У той же час медична дезінсекція нерозривно пов'язана з епідеміологією трансмісійних хвороб.
Переносники можуть бути специфічними і механічними. Специфічного переносника характеризує те, що в його тілі збудник проходить певний цикл розвитку і розмноження або тільки розмножується. У зв'язку з цим перенесення збудника специфічним переносником здоровому організму можливий не відразу, а через той час, протягом якого збудник розвивається і розмножується в переносника.

У тілі механічного переносника збудник не розвивається і, як правило, не розмножується. Перенесення збудника механічним переносником може відбуватися відразу після того, як він отримав збудника від хворої тварини, людини або з навколишнього середовища, і здійснюватися нетривале час, тільки поки збудник зберігає вірулентність на поверхні тіла, в хоботке або кишечнику переносника.

Один і той же переносник може бути специфічним переносником збудника однієї інфекції і механічним - інший. Наприклад, комарі анофелес будучи специфічними переносниками малярії. "0 ™" "
но переносити збудників туляремії і вірусшк
інфекції. і

Шкода, що наноситься членистоногими людині, не обмежується перенесенням збудників інфекційних хвороб Деякі з мешкають поблизу людини (синантропних) членистоногих завдають шкоди тим, що позбавляють його можливості нормального відпочинку (постільні клопи і комарі) або створюють антисанітарну обстановку в житло (руді і чорні таргани, мурашки ).

У зв'язку з цим до числа членистоногих, що піддаються медичної дезінсекції, включаються ті види, які в тій чи іншій формі завдають шкоди людині. Саме це відноситься до боротьби з блохами, вошами, синантропними мухами і тарганами, комарами, москітами, мошками, кліщами, постільними клопами, рудими будинковими мурашками і деякими іншими видами, які представляють санітарно-епідеміологічну небезпеку.

Дезінсекційних заходи ділять на профілактичні та винищувальні.

Профілактичні заходи проводять з метою створення несприятливих умов для життя і розмноження членистоногих, попередження проникнення їх в приміщення і нападу на людину. Першорядне значення має дотримання правил особистої гігієни, а також санітарного стану помешкань. Зокрема, для попередження розмноження побутових комах систематично прибирають приміщення, своєчасно звільняють їх від сміття і харчових відходів, правильно зберігають продукти харчування і т. П.

Найбільш ефективними профілактичними методами боротьби з гнусом (комарі, мошки, ґедзі) є заходи, спрямовані на попередження їх виплив-аа На особливу увагу заслуговують питання меліорації: осушення боліт, очищення та поглиблення річок та інші гідротехнічні роботи. Важко і часом неможливо здійснити такі роботи в місцях, де великі тер-оіторіі займають болота (наприклад, на півночі Сибіру). Тому в таких випадках боротьбу з комахами здійснюють за допомогою різних хімічних і захисних засобів.

У боротьбі з мухами вирішальною профілактичним заходом є попередження виплоду шляхом своєчасної Саніт

Зателефонуйте нам:
+38 (050) 522-72-87
+38 (06262) 2-51-36
або вкажіть свій номер, і ми зателефонуємо Вам
84122 Україна
Донецька обл., м. Слов'янськ,
вул. Свободи, 12

+38 (050) 522-72-87
+38 (06262) 2-51-36
25330313@ukr.net